محل تبلیغات شما

با درود به برگزیدگان و دردآشنایان عزیز،

درود بر قهرمانان گمنام،مراقبت کنندگان از بیماران فرسایش مغز

قبلا در باره ماه نوامبر کهماه تشکر و سپاسگزاری از فرشتگانی است که بدون چشمداشت، مسئولیت مراقبت کردن از عزیزیرا که به آایمر یا سایر انواع فرسایش مغز(دمانس) مبتلاست برعهده گرفته‌اند، صحبتکرده‌ایم.

به احترام این ماه جلد اولکتاب راهنمای مراقبین فرسایش مغز را تا پایان ماه نوامبر مطابق با ۹ آذرماه با ۲۵٪تخفیف به شما تقدیم می‌دارم.همانطور که باخبر هستید، چاپ سوم جلد اول منتشر شدهاست و قیمت روی جلد آن ۳۵۰۰۰ تومان است. ولی تعداد کمی از چاپ دوم هنوز موجود استکه آنها را به همان قیمت قبلی یعنی ۲۰۰۰۰ تومان عرضه می‌کنم. 

جلد دوم کتاب که دنبالهمطالب جلد اول است شامل مقالات تازه‌ایست که بعد از جلد اول در وبسایت دردآشنامنتشر کرده ام. چاپ آن دردست اقدام است و به زودی در اختیار شما عزیزان قرار خواهدگرفت.

لطفا اگر مراقب نیازمندی رامی شناسید به‌من معرفی نمایید تا کتاب را رایگان برایشان ارسال کنم.

اطلاعات بیشتر برای سفارشکتاب در وبسایت دردآشنا: http://dardashna.ir/?p=3027

گزیده‌ای از اظهار نظر متخصصین را برایتان نقل می‌کنم:

اقدام آقای صمدانی برای کمکبه سایر مراقبت کنندگان و خانواده‌ها… همواره برای من به‌عنوان یک الگوی رفتارینمونه، مثال زدنی بوده است. حاصل یکی از با ارزش‌ترین قدم‌هایی که در این خصوص درکشور ما برداشته شده است  هم‌اکنون دردستان شماست…  من اطمینان دارم که محتوای اینکتاب و فصل‌هایی که بدانها پرداخته شده است… راهگشای مشکلات بسیاری از خانواده‌های مبتلا خواهد بود.

دکتر مریم نوروزیان

استاد بیماری‌های مغز واعصاب، دانشگاه علوم پزشکی تهران

این کتاب چند ویژگی دارد کهشاید کمتر بتوان در جای دیگری سراغ قرار گرفت.

حاصل تجربه عملی فردی استکه با نهایت دلسوزی و عشق مراقبت کرده است.

به‌دنبال مطالعه عمیق طیسالیان دراز بدست آمده است.

و پس از بررسی علمی و آکادمیکتوسط متخصص این بیماریها ویراسته شده است.

ویژگی دیگر این کتاب نثرآسان و بدون واژه های سنگین (است) . بنابراین نثری روان و تاثیر گذار دارد.

دکتر حسینعلی ابراهیمی

استاد بیماری‌های مغز واعصاب، دانشگاه علوم پزشکی کرمان

این (نوشته‌ها) . ومتونآن بسیار مرتبط، صحیح، ودرعین حال ساده می باشد ومطمئنم که می‌تواند مورد استفادهتمام فارسی زبانانی قرار گیرد که یا خود وظیفه مراقبت از افراد مبتلا به بیماریدمانس را به عهده دارند و یا در خانواده افراد مسن را در کنار خود دارند.

دکتر شهرزاد مظهری

دانشیار بیماری‌های اعصاب وروان، دانشگاه علوم پزشکی کرمان

.اگر شمامراقبت از بیمار مبتلا به دمانس را بر عهده دارید در این راه تنها نیستید. . لا‌علاجبودن این بیماری به این معنی نیست که ما . نتوانیم برای بالا بردن کیفیت  (زندگی) این بیماران کار دیگری انجام بدهیم.  پروژه دردآشنا . توسط آقای صمدانی و در جهت بهبوددانش و آگاهی مراقبین بیماران مبتلا به دمانس شروع شده است. برای من بسیار باعثافتخار است که شاهد تاثیر شگرفی هستم که این زحمات در بهبود کیفیت مراقبت‌هایدرمانی و بهداشتی بیماران دارند  و در نتیجهآلام آنها و مراقبین‌شان کاهش یافته است.

دکتر کاوه شفیعی

استادیار بیماری‌های مغز واعصاب، دانشگاه علوم پزشکی کرمان

جناب صمدانی عزیز. خواستمبگم، این یک کتاب کم نظیر در حوزه کتاب های فارسی است…اما دیدم واژه”کم نظیر” بیانصافی است…چرا که باید گفت این یک کتاب بی نظیر است….و تک تک جملات آن ماحصلتلاش و تجربه است. ویژگی منحصر به فرد کتاب سادگی بیان آنست که هم قشر آکادمیک وهم خانواده ها می توانند از آن بهره بگیرند.  

مجتبی آزادبخت

دکترای تخصصی ژرونتولوژی

کم شنوایی و تاثیر آن بر ابتلا به فرسایش مغز

پرخاشگری و خشونت در بیماران مبتلا به فرسایش مغز

سپتامبر ماه آگاهی رسانی در باره آلزایمر و دمانس Dementia

,کتاب ,مراقبت ,مغز ,جلد ,دمانس ,علوم پزشکی ,جلد اول ,است که ,دانشگاه علوم ,پزشکی کرمان ,علوم پزشکی کرمان ,کتاب راهنمای مراقبین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ملت عشق مهندسی بهداشت محیط یزد عاشقان ومدافعان حرم Natalia's life . ایران ماشین transirahy lasitade Marin's collection Audry's page