محل تبلیغات شما

با درود به برگزیدگان و دردآشنایان عزیز،

درود بر قهرمانان گمنام،مراقبت کنندگان از بیماران فرسایش مغز

قبلا در باره ماه نوامبر کهماه تشکر و سپاسگزاری از فرشتگانی است که بدون چشمداشت، مسئولیت مراقبت کردن ازعزیزی را که به آایمر یا سایر انواع فرسایش مغز(دمانس) مبتلاست برعهده گرفته‌اند،صحبت کرده‌ایم.

امروز در آمریکا روزشکرگزاری است. در این روز معمولا اعضا خانواده از دورترین نقاط کشور دور هم جمع می‌شوندو از نعمتهای فراوانی که به آنها ارزانی شده است در کنار هم سپاسگزاری می‌کنند. منلیستی طولانی از موهبتهایی که از آنها برخوردارم تهیه کرده‌ام و گاه و بیگاه باخواندن آن به خودم یادآوری می‌کنم و انرژی می‌گیرم. توصیه می‌کنم شما هم چنینلیستی تهیه کنید و از انرژی مثبتی که به شما می‌دهد لذت ببرید. از بزرگی این لیستو آنهمه موهبت که از آن برخوردارید تعجب خواهید کرد.  

امروز که به پایان ماهنوامبر نزدیک می شویم، مایل هستم که از یکایک شما عزیزان، از این جامعه باورنکردنیدردآشنایان و برگزیدگان، تشکر کنم. شما  کهتعهد کرده‌اید به عزیزانی که به انواع فرسایش مغز دچارند، ۲۴ ساعته و هفت روز هفتهخدمت کنید. از اینکه عضو این خانواده کوچک ما هستید و بی‌ریا و با نهایت ازخودگذشتگی از آنچه که دارید مایه می ‌گذارید سپاسگزارم. شاید عزیزان شما نتوانندمراتب سپاس خود را آنطور که باید ابراز کنند ولی به شما اطمینان می‌دهم که ازداشتن شما خوشنود و قلبا راضی هستند. به شما خداقوت می‌گویم و برایتان پایداری وتوان بی‌پایان آرزو می‌کنم. 

کم شنوایی و تاثیر آن بر ابتلا به فرسایش مغز

پرخاشگری و خشونت در بیماران مبتلا به فرسایش مغز

سپتامبر ماه آگاهی رسانی در باره آلزایمر و دمانس Dementia

روز ,فرسایش ,مغز ,نوامبر ,هم ,مراقبت ,که به ,که از ,به شما ,فرسایش مغز ,انواع فرسایش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باشگاه تیراندازی با کمان کنگره 60 جامعه القرآن العالمیه و دارالتبلیغ حضرت امام حسین علیه السلام تاسیس 1387 abcharimo Iran links | لینکهای پر بازدید اینترنتی دروغ چت | از دیار بیستون.اهورا هستم alerukan ღ..::We Can Fly By SS501::..ღ bacbiesenga فروش پوکه معدنی 09189809253 @ 09183776025