محل تبلیغات شما
با درود به برگزیدگان و دردآشنایان عزیز

در پست قبلی قسمتی از تاییدیه‌های مجموعه دو جلدی کتاب راهنمای مراقبین که توسط متخصصین این بیماری‌ها بیان شده است را برایتان کپی کردم. مناسب دیدم که تعدادی از اظهار نظرهای مراقبت کنندگان را که جامعه هدف دردآشنا می‌باشند را نیز به عرض برسانم: 

مراقبین در باره وبسایت، کتاب، و تالار گفتگوی دردآشنا چه می‌گویند؟

اولین روزی که متوجه شدم مادرم مبتلا به دمانس فرونتوتمپورال( FTD ) هست و  منجر به این شد که 72 ساعت نخوابم، با وبسایت شما آشنا شدم.  در همان حال خراب، خدا را شاکر بودم که فردی مثل شما در ایران هست که با حساسیت و مسئولیت فوق‌العاده و مثال‌زدنی، راجع به این بیماری به مراقبین اطلاع رسانی می‌کند.
*
اگر هنوز از نعمت وجود پدر برخوردارم به لطف راهنمایی و آموزش‌های جناب آقای صمدانی است. زمانی که پدر در آشامیدن آب دچار مشکل شد و هر بار آب دادن به پدر با امکان خفگی همراه بود، آقای صمدانی بی‌هیچ چشم‌داشتی و در نهایت بزرگواری و لطف‌شان تماس بنده را به عنوان یک شخص غریبه که صرفا نیاز به کمک داشت پاسخ دادند و حدود چهل دقیقه وقت گذاشتند که به‌من آموزش بدهند چگونه آبی که پدرم امکان استفاده از آن را داشته باشند تهیه کنم.
*
درود بر استاد گرانقدر و متعهد جناب آقای مهندس صمدانی که درد دیگران را همانند درد خود می‌داند و زندگی خود را وقف بیماران و مراقبین آنها کرده و می‌کند. این روحیه مقاوم  شما را می‌ستایم و از صمیم قلب برای راهی که در پیش گرفته‌اید آرزوی موفقیت می‌کنم.
*
من یكی از كسانی هستم كه مدت‌هاست از (وبسایت و کتاب)… شما به عنوان دایرة‌المعارفی برای این بیماری استفاده می‌كنم… چه اسم زیبا و مناسبی برای وبسایت انتخاب كردید(درد آشنا). این فوق العاده است كه بدانیم كسانی هستند كه با درد ما آشنا هستند. دانشجوی رشته روانشناسی هستم و … این كتاب جامع‌‌‌ترین مرجعی بود كه …
*
کاری که شما در ایران انجام دادید بی‌همتا است. بسیار سپاسگزارم بابت سایت بسیار عالی و پر محتوا و کانال گفتگویی که درست کرده‌‌اید. واقعا کار بسیار بزرگی برای مراقبینی که دسترسی به منابع خارجی ندارند یا فرصت سر زدن و ترجمه آن را پیدا نمی‌کنند انجام داده‌اید.
*
آقای صمدانی عزیز واقعا دست مریزاد! خسته نباشید. خدا هزار برابر بیش از این به شما توانایی و انرژی بدهد. از خواندن مقالات آموزنده و علمی شما درس می‌گیرم… و به این همه انرژی مثبت و دلسوزی و صرف وقت‌ برای راحت‌تر طی کردن این مسیر سخت برای بیمار و مراقبت‌کننده، احسنت و آفرین می‌گویم.
*
روز معلم بر تمامی معلمین … مبارک باشد. به‌ویژه این روز بر صبورترین و بهترین معلم و راهنمایی که من تا به حال در عمرم داشته‌ام یعنی جناب آقای صمدانی مبارک باد. معلم بودن صرفا در یک مقام و شغل خلاصه نمی‌شود به عقیده‌ی من هر کسی مطلبی به انسان بیاموزد معلم است و جایگاهش عزیز و محترم.
*
اگر هدف نهایی پروژه درد آشنا را کاهش درد و رنج مراقبین از طریق هم‌افزایی تجربیات و دانسته‌های دیگر همدردان بدانیم، به یقین شما راهگشا و رهنوردِ کوشای این مسیر سخت بوده‌اید. پروردگار قادر متعال در این طریق سخت همراه و همیارتان باد.
*
چند روز پیش مطلبی خواندم از خانم توران میرهادی پژوهشگر ارزشمند حوزه کتاب کودک که از قول مادرش می‌گفت: غم بزرگ را به کار بزرگ تبدیل کن”.  
تلاش‌های ارزشمند شما کاملا مصداق این جمله است.
*
راستش خیلی سخت است. نمیدانم چه بگویم. فقط قدردانی می‌کنم از شما که طی این سال‌ها همیشه با مهربانی و حوصله، به همه ما توجه داشته‌اید و حمایت‌مان کردید.
*

کم شنوایی و تاثیر آن بر ابتلا به فرسایش مغز

پرخاشگری و خشونت در بیماران مبتلا به فرسایش مغز

سپتامبر ماه آگاهی رسانی در باره آلزایمر و دمانس Dementia

درد ,مراقبین ,صمدانی ,معلم ,کتاب ,سخت ,آقای صمدانی ,جناب آقای ,به این ,در ایران ,درد آشنا ,کتاب راهنمای مراقبین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ هواداران استاد الیاس شیرزاد | 8 ثانیه گوناگون فانی20 synchrotidep نارنج چت|چت نارنج|چت روم|چتروم fimimaslo dustpovitou ⚾⚾ My Life Story caufrenadno